حركة جعفر الخابوري الاسلاميه
نر حب بجميع الزوار الكرام ونر جو منكم التسجيل
نر حب بجميع الزوار الكرام ونر جو منكم التسجيل
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

احدر ان يصيبك فيروس الحقيقه فتشقى

الرئيسيةالبوابةأحدث الصورالتسجيلدخول

Bəhreyn» xalqı biri ... «Xalqları» üçün deyi

كاتب الموضوعرسالة
جعفر الخابوري
المراقب العام
المراقب العام
جعفر الخابوري

Bəhreyn» xalqı biri ... «Xalqları» üçün deyi Empty
مُساهمةموضوع: Bəhreyn» xalqı biri ... «Xalqları» üçün deyi   Bəhreyn» xalqı biri ... «Xalqları» üçün deyi Icon_minitimeالإثنين أبريل 18, 2011 10:19 pm

Bəhreyn» xalqı biri ... «Xalqları» üçün deyil

-Up hesabat və məktublar, şikayət və comments, hekayələr və şayiələr Hal-hazırda iki hekayələr və romanlar, və hər bir dəyişir ki, digər ilə zidd ola bilər Bahrain göstərir ildə dövriyyə edin. Əgər və «müxalifət cəmiyyətlərin» və comments «milli birlik hovuz» perspektivləri ilə açıq-aşkar bir fərq tapmaq zaman oxumaq və bu tərəfində söhbət qulaq və ya ziddiyyətli hisslər əksər hallarda 180 dərəcəli Visions tapmaq ki, əgər.

gərginlik və xaos dünən ortasında daha qurbanları üçün həzin news, ortasında, işarələr bir ümid səbəb var idi ... Bu siqnalları biri onlar Bahrain Shaaban ildə ayrılmış çevrilmişdir əvvəl şeyi düzəltmək necə öyrənmək üçün şəxsi ev 45 müxtəlif kateqoriyalar iclasının xəbər idi ki, təhlükəsizlik daimi itkin olacaq. Biz bu təşəbbüsü və boşluğu aradan götürərək nail ki, onlar əvvəl kəskinləşdirmək sonra heç bir şey olmaz şeyi ünvanı ümid edirik.

Bir ibrət, mən məqalə başlamaq əvvəl, mən bir vətəndaş Bahraini sünni edirəm və biz Mmahbna vasitəsilə bizim şəxsiyyətini müəyyən başladığı bir çatdıqda ki, üzr am olan o, bir çox etkileyici ilə çıxış gəldi hissəsində bir sadə kendimi haqqında məlumat mesajı «olan bacılar biri tərəfindən göndərilmiş bir məktub şəklində edilib mühüm, Sir, cənab Mən qocaman Bsahevtkm mənim heyran bildirmək kimi, mən ki, zərər olmadan bütün tərəflərin rəy nəql olunmuşdur hər bir qəzetin yalnız biri olan hiss bu böhran zamanı, çünki, bir gün əldə düşkün edilib ... Səbəbi Bu gün sizə yazıyorum bir şiə çoxluğu ilə bir ərazidə yerləşən xüsusi Universiteti zaman Sadviny mövqeyini, o məruzəsi axşam mühüm həyata və universitet biraz əsasında iştirak etmək və bütün tələbələr yeri tez cari təhlükəsizlik şəraitinin və təhlükəsizlik adam yer yox idi görə tərk istifadə edilmişdir mənim ərin avtomobil və böyük bir avtomobil "Mən divar collides və mən qafil aydın görə deyil, çünki görə bilməz edəcək etmişdir nə bilmirdi vəzifəsində Vanhchert sürücü demək olar ki, heç və arada kənd xalqı və onlardan biri bütün kəramət iki kişi mənə etdi Irushdani üçün avtomobilin ön və digər sol durdu ci adət deyiləm yolda çıxmaq və Blhjtahma (Khieu əhalinin Shui sağ üçün ... Khieu sol ... gecə polen) oradan həyata getdi, Allaha şükür və onlara olmadan, mən avtomobil cilik-cilik, xəbəri çox qeyri-adi, lakin verilən cari hallar kimi görünə bilər, siz qafil tək bir qız olduğunuz mənim accent edilib Iarafa bilər bir sünni am və onların kənd, onların valideynləri mərkəzi deyil Idharbani olmadı Ixra mənim avtomobil Iwveani, amma onlar mənə kömək və sonra belə, onlar da məni sayəsində bir söz gözləmək deyil, qızıl getdi, siz nə akt belə bilirsinizmi, onlar iki Bahrainis Oeselan, bu Bəhreyn Psontha və Ciatha deyil, çünki bu bir gloriously kişi, mən eşitmək və BlackBerry ona oxuya scared hiss etmədik, I və mən informasiya belə münasibət şirin yerine bulanıq sularda phishing xalqı arasında yaxşı çatdırmaq istəyirəm necə, sevgi və xeyirxahlıq və rahatlığı alan, mən harmoniya və məhəbbət ölkə kimi Bahrain geri ümid ədavət və nifrət fueling, I love you Əgər bütün Bahrainis Ey şiə Loya il, bu torpaq oğulları təhlükəsiz Bahrain ».

Mən əziz bacı təşəkkür etmək istərdim və Ümidvaram ki, Ntovq bizim bütün bizim ölkə və yaxşı insanların xidmət, çünki, biz bilirik ki, yaxşı və hər kəs ki qorumaq üçün çalışırıq böyük lütf sevgi və onlar real və əbədi Bahrain bütün insanlar üçün bildiririk ki, bütün kateqoriyalara

Mansour Jamri
Bahraini qəzeti Al Wasat - Xeyr 3128 - Cümə axşamı, 31 mart, 2011, 26 Rabi II 1432 AH müvafiq
https://mzmzmz.yoo7.com

Bəhreyn» xalqı biri ... «Xalqları» üçün deyi
صفحة 1 من اصل 1