حركة جعفر الخابوري الاسلاميه
نر حب بجميع الزوار الكرام ونر جو منكم التسجيل
حركة جعفر الخابوري الاسلاميه
نر حب بجميع الزوار الكرام ونر جو منكم التسجيل
حركة جعفر الخابوري الاسلاميه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حركة جعفر الخابوري الاسلاميه

احدر ان يصيبك فيروس الحقيقه فتشقى
 
الرئيسيةالبوابةأحدث الصورالتسجيلدخول

 

 Бахрейн» для людей і один ... Не для «народів»

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
جعفر الخابوري
المراقب العام
المراقب العام
جعفر الخابوري


عدد المساهمات : 8274
تاريخ التسجيل : 16/02/2010
العمر : 54

Бахрейн» для людей і один ... Не для «народів»  Empty
مُساهمةموضوع: Бахрейн» для людей і один ... Не для «народів»    Бахрейн» для людей і один ... Не для «народів»  Icon_minitimeالإثنين أبريل 18, 2011 10:23 pm

Бахрейн» для людей і один ... Не для «народів»

Наступні звіти і листи, скарги та коментарі, розповіді і чутки в шоу Бахрейн, що у нас зараз є дві історії, і романи, і кожен з них буде змінюватися і може вступити в протиріччя з іншими. Коли ви читаєте «басейн національної єдності» коментарі і «суспільства опозиції» знайти чітке розходження в поглядах, і якщо ви слухали розмову на цій стороні або, що ви знайдете суперечливі почуття та бачення 180 градусів в більшості випадків.

У розпал похмурі новини для нових жертв, у розпал вчора напруженості і хаосу, з'явилися ознаки того, привести до деякої надією ... Один з цих сигналів було новиною наради 45 різних категорій персональних будинку для вивчення можливостей виправити речі, перш ніж вони стали розділеними в Бахрейні Шаабан; означає, що безпека буде відсутній постійній основі. Ми сподіваємося, що ця ініціатива успіху в скороченні розриву і адреса речі до їх ескалації і то не буде нічого робити.

Інший знак був у формі листа, спрямованого однієї з сестер, в якому вона говорить по-дуже вражає і прийшов в частину з повідомлення «Я знаю про себе в простих, перш ніж почати свою статтю, я громадянин Бахрейну сунітських і мені шкода, що ми досягли стадії, коли ми почали визначають нашу особистість через Mmahbna, важливо, сер, містер я хотів би висловити своє захоплення поважної Bsahevtkm, тому що саме під час цієї кризи я відчув, що тільки одна з кожної газеті, що перевозив думки всіх сторін без шкоди, я захоплювався придбанням день ... Тому я звертаюся до Вас сьогодні становище Sadviny коли я був у приватний університет, розташований в районі з шиїтським більшістю, важливо, з лекції ввечері і повинен був бути присутнім на університеті мало підстав небагато і всі студенти покинули місце швидко через поточні умовах безпеки і безпеки людини не було на місці, були використані машину мого чоловіка великий автомобіль, і я не звик до майже ніколи диски Vanhchert в позиції я не знаю, що робити, якщо вони вчинені буде стикається стіни і я не міг бачити, тому що я не бачу чітко в темряві, і в той же час мене двоє чоловіків із жителів села, і все великодушність однієї з них стояли в передній частині автомобіля і інших зліва Irushdani на шляху, щоб вийти і Blhjtahma (Кхієу у праві населення шуй ... Кхієу лівої ... ніч пилок) вийшов звідти, слава богу, і без них, я розбила машину, може виглядати історія дуже незвичайна, але з урахуванням нинішніх обставин, ви дівчина одна в темряві, і мій акцент був може Iarafa я сунітами і вони в своє село, центр їх батьки, а не Idharbani НЕ Ixra моєї машині не Iwveani але вони допомогли мені і один раз став золотим, тому вони не чекай мене слова подяки, Ви знаєте, чому діяти так, тому що вони є двома Бахрейну Oeselan, це Бахрейн Psontha і Ciatha, це чудово чоловіків, у мене не лякає, що я чув і читав про нього в BlackBerry, я побачив, любові і добра і простоти, як я хотів би передати інформацію такого ставлення хороші солодкі серед людей, а не фішингу в каламутній воді і розпалюванням ворожнечі й ненависті, я сподіваюся повернутися Бахрейн як країни гармонії і любові, я люблю тебе Бахрейну, про шиїтів Лойя років, всі ви сини цієї землі безпечного Бахрейну ».

Я хотів би подякувати мого люба сестро, і я сподіваюся, що Ntovq всіх нас, тому що ми на службі нашої країни і хороші люди, і ми знаємо, що наші добрі і люблячі велике благо, що всі повинні прагнути захищати, тому що вони виражають реальні і вічне для всіх людей Бахрейну, у всіх категоріях


Мансур Джамрі
Бахрейнський газета "Аль васат - № 3128 - четвер, 31 березню 2011, що відповідає 26 рабі-II +1432 АГ

الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
https://mzmzmz.yoo7.com
 
Бахрейн» для людей і один ... Не для «народів»
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
حركة جعفر الخابوري الاسلاميه :: اخبار مملكة البحرين-
انتقل الى: