صحيفة عبد الكريم الخابوري الاسبوعيه
نر حب بجميع الزوار الكرام ونر جو منكم التسجيل

صحيفة عبد الكريم الخابوري الاسبوعيه

رئيس التحرير جعفر الخابوري

الرئيسيةالبوابةالتسجيلدخول

شاطر | 

Jego żona przybyła rak'ah na wieść o certyfikat

كاتب الموضوعرسالة
جعفر الخابوري
المراقب العام
المراقب العام

مُساهمةموضوع: Jego żona przybyła rak'ah na wieść o certyfikat    الخميس مايو 26, 2011 10:53 am

Qassam Martyr "Amjad Arafat" człowiek ze stali Kocham wszystkich

Chciał świadectwa Venalha

Gaza - szczególnie

"Nie wiem, co piszę do was w tych momentach, a przez to urządzenie głuchych, którzy nie mogą być łączone, czuję, że chcę być w stanie mówić do wypowiedziałem do was ile smutku z powodu śmierci Amjad, ale przysięgam na Boga, że ​​to świadectwo chcemy nas wszystkich, Modlę się do Boga zawsze mieli jak bo ja umrę na świecie i wysoko podniesioną głową i miałem się ja i moja dusza do Boga Wszechmogącego Nie ma droższe niż moja dusza do najstarszych w procesie "W tych słowach, szczere i uczciwe, które występują podczas konwersacji na Internecie, gdzie za pośrednictwem brata męczennika Qassam Amjad Arafat i treści na Zachodzie czuł jak najszybciej usłyszeć wieść o męczeńskiej śmierci swojego brata, mimo trudnej sytuacji, ale to było jak góra niezłomny w obliczu tej sytuacji.

I dodaje brat męczennika "Tu jest Amjad może prześcignąć w tym również oddał duszę ze względu na miły Bóg."

Nasza dzisiejsza historia z bilet Fuwaris Brygady Męczennika Izz el-Deen al-Qassam Martyr To Amjad Anwar Arafat "Abu Hazim" Żonaty od 1994, ojciec pięciorga dzieci, najstarsze firmy i który w wieku 10 lat, a następnie z przewodnikiem i Hala, i darem, a następnie zablokowany.

Rośnie i rośnie i badania

męczennika Grew Amjad i dorastał wśród rodzinie zaangażowanej, powstała na miłość księdze Boga i zaangażowanie w jego nauki, a urodził się Varsena Commando Abu Hazim na szóstego października roku 1968, która jest czwartą w kolejności jego siedmiorga dzieci i dziewczyna, ukończył szkołę podstawową z szkoły "jest znany Rusafi", a następnie przeniósł się do uzupełnienia wykształcenia przygotowawcze do szkoły "Yarmuk", nie koniec świadectwo ukończenia szkoły średniej do okoliczności własnych, gdzie pracował z braćmi i ojcem w deserów, są desery, które zostały wyprodukowane przez jego rodzinę z najbardziej znanych sklepów słodyczy w Strefie Gazy.

Shahid Action Hero Amjad od pierwszej intifady w Qassam Pożarnej, gdzie miał miłe wspomnienia z Komendantem-Qassam Martyr Kamal Kahil wtedy jego wspomnienia z ogólnymi dowódca Sheikh Salah Shehadeh.

Mam nadzieję spotkać mojego ojca Paradise

Poznaliśmy dzieci Hazem al-Shahid, który miał na sobie zielony przez "Nie ma boga, lecz Boga" i nosi w sobie obraz ojca męczennika, powiedział: "Pierwszy człowiek powiedział mi, że mój ojciec zginął śmiercią męczeńską jest moją matką i mam nadzieję, taki jak mój ojciec i w niebie."

"Pieśń o nadzór nad ziemią"

Powiedział, że dziecko mocno, że nie znam dnia, że ​​jego ojciec był na niego wściekły i uderzył go i uderzył kilka z ojców swoich dzieci, ale był miły i współczujący z nim, więc wziął je przed śmiercią dnia na dzień festiwalowy twórczy raz pierwszy ustanowionego przez radio "Sawt Al-Aksa", gdzie był pod wrażeniem śpiewu męczennika nadzorowanie gleby .

Jego miłość i przywiązanie do meczetów do modlitwy Fajr

Varsena Commando wiedziała od najmłodszych lat jego miłość do meczetów i zobowiązanie modlitwy Fajr i postu w poniedziałki i czwartki, a on chce świadectwa z jego serca, tak że jego siostra Ala Potrzeba jest matką rozmawiał, zawsze był powołany do uzyskania certyfikatu w imię Boga ".

Bogu dzięki rak'ah

Żona męczennika, lub przedsiębiorstwo, które stacjonują wyrozumiały na wieść o jego męczeńskiej śmierci osiągnął rak'ah dzięki Bogu, mówi do nas serce pełne cierpliwości i wiary w Boga Wszechmogącego, mówiąc z dumą mi się żoną męczennika Ksami, i proszę Boga Wszechmogącego, aby się ze mną w raju.

Żona męczennika, mówiąc: "Wiem, że od czasu, kiedy mąż mój mąż pracował w al-Qassam Pożarnej i wybrałem się żyć z nim, a on zawsze dzwoni z jego serca, aby uzyskać certyfikat w imię Boga, oto dostał, co chciał, Chwała niech będzie Bogu, Panu światów".

Stanowisko Jihad

Mówi żona męczennik męczennika Amjad znajdował zawsze walczyć w drodze Boga i zaakceptować nowości świadectwa, zauważając, że modlił się o jego śmierci w meczecie w meczetach największych Omara Gazy stary, że kocha pracy w czasie odpoczynku, w którym ludzie, a jego zeznania przyszedł dzień wolny w piątek, a czas po modlitwie czas przerwy piątku ludzi i spać. "

"Boże, daj mi męczeństwa w drogę"

Potrzeba jest matką męczennika siostra Ala, działacz muzułmański Młoda Stowarzyszenie Kobiet powiedziała: ". Jak tylko usłyszałem wiadomość o męczeńskiej śmierci mego brata, Amjad ten news nie dziwi mnie, że ma nadzieję na kopułę męczeństwo w drodze Boga i echa od Bóg da mi męczeństwa w drogę"

Widziałam mój brat we śnie, męczennik

Potrzeba lub Ala, że ​​jej brat Shahid blisko Amjad do niej i był w stałym kontakcie z nią i że widział w Mnahma wymienionymi udało się Bóg dla mnie ta wizja, zauważając, że wszystkie słowa lament nie są wystarczające Shahid Amjad to człowiek, który kochał wszystkich ludzi łożysk człowiek humoru i człowiek rycerskości i wielkoduszności i służył jego rodziny i jego towarzyszy, Iwtherhm samo, jestem dumna, że ​​mam siostrę Shahid Amjad ".

Intymne stosunki ze wszystkimi

Hajj Abu Yahya al-otręby, żona męczeńską ojciec mówi: Amjad odwiedził mnie tydzień temu i był bardzo zadowolony z Blkieh nie jest znana, jednak miłość do ludzi i współpracy z nimi i intymnej relacji z każdym i zawsze nadzieję spędzić miły wieczór z nim na plaży Strefie Gazy ".

Data z certyfikatem

Lord został zamęczony po modlił się w meczecie w Strefie, wielki wieku, w którym udał się do swego domu, a następnie w lewo w Jego misji i Jego świętej wojny, było mianowanie jego Pana, i czterech męczenników są:

Shaheed Mujahid Commander / Adel Ghazi Haniyeh (29 lat) z obozu uchodźców w Strefie Gazy Shati.

Martyr / Amjad Anwar Arafat (35 lat) z Rimal okolicy w Strefie Gazy.

Martyr / Ras Abu Marwan Assem (22 lat) z powiatu schodów w Strefie Gazy.

Martyr / Saber Mohammed Abu Assi (21 lat), z al-Zaytoun okolicy w Strefie Gazy.

Pogrzeb

Na pogrzebie masy obywateli masy ciała męczenników rajd po przybyciu w Wielkiej Omari meczet w mieście Gaza, do Iwaroa pochowany na cmentarzu w Sheikh Radwan w mieście Gaza.
http://mzmzmz.yoo7.com

صفحة 1 من اصل 1