حركة جعفر الخابوري الاسلاميه
نر حب بجميع الزوار الكرام ونر جو منكم التسجيل
حركة جعفر الخابوري الاسلاميه
نر حب بجميع الزوار الكرام ونر جو منكم التسجيل
حركة جعفر الخابوري الاسلاميه
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

حركة جعفر الخابوري الاسلاميه

احدر ان يصيبك فيروس الحقيقه فتشقى
 
الرئيسيةالبوابةأحدث الصورالتسجيلدخول

 

 Масуд Jherme інфікованих B «гепатит», його сім'я заклики до його звільнення

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
جعفر الخابوري
المراقب العام
المراقب العام
جعفر الخابوري


عدد المساهمات : 8129
تاريخ التسجيل : 16/02/2010
العمر : 54

Масуд Jherme інфікованих B «гепатит», його сім'я заклики до його звільнення  Empty
مُساهمةموضوع: Масуд Jherme інфікованих B «гепатит», його сім'я заклики до його звільнення    Масуд Jherme інфікованих B «гепатит», його сім'я заклики до його звільнення  Icon_minitimeالإثنين أغسطس 22, 2011 8:56 am

Масуд Jherme інфікованих B «гепатит», його сім'я заклики до його звільнення

Центр - місцеві редактор справ


Звернувся до сім'ї, глава інженерної електроніки Університету цивільного Масуд Jherme Король Його Величність король Хамад бен Іса Аль Халіфа, а також посадові особи в державі випуск Масуд Jherme затримали з 14 квітня / квітень 2011, страждають від захворювань гепатитом С, виступають забезпечити Всі вихід його держав, які надають необхідні для лікування цього типу захворювань.
Вона заявила, що в період утримання під вартою Jherme було вивчення крові виявилися інфіковані вірусом гепатиту С, як показали тести, які він переніс у в'язниці, що вірус хвороби є активним і, що випадок Масуд нестійкі і вимагають терапевтичного втручання, швидко відсутня протягом терміну утримання під вартою у в'язниці, вказуючи на те, що хвороба гепатиту С є захворюванням, яке може привести до фатальних ускладнень, у тому числі раку печінки лікування за відсутності ліки та препарати ще не доступні в Королівстві Бахрейн.
Сім'ї Jherme, що положення Масуда і психічне здоров'я погіршився, і вимагають швидкого втручання, щоб врятувати своє життя, як мінімум їх прав людини і громадянських прав, звернувся цей заклик до негайних та гуманітарної щоб кого це може стосуватися для швидкого втручання для звільнення пацієнта Масуд Jherme невиліковно хворий, вказуючи, що він невинний, поки вина не буде доведена, що вже відомо .
Зі свого боку, адвокат Мохсен аль-Алаві, ми бачимо, з юридичної точки, що виживання Jherme в ув'язненні весь цей час з погіршенням його здоров'я порушенні правил утримання під вартою, які Afenrd безперервності, що є небезпека для суспільства, призупинено, і що існує серйозний злочин було вчинено, а запису судового переслідування не тільки корисним, оскільки він звинувачується в провині просто.
Верхня правилами справедливості, яка є одним з джерел законодавства, відповідно до Бахрейнський Конституцію, щоб запобігти подальше утримання під вартою обвинуваченого протягом цього періоду, який знаходиться в поганому здоров'я, вказуючи на те, що Міжнародний пакт про права людини забороняє це інший вид попереднього ув'язнення і вважається обмеженням свободи особи без чіткого обгрунтування


Agthon за «псує»

Явища, які розгортаються коли трапляється криза чи катастрофу в країні стала поява «Agthen за здобиччю» ... Це псує, що посилаються на руках з-за лиха рішення з іншими. Дивитися це явище, наприклад, коли відрізали електрику в місто багате на своєму ринку, як тільки мародери поспішають в магазини, щоб їх порушувати і розграбовані. Відбувається те ж саме по-різному, але той же результат, коли криза відбувається, наприклад, в Бахрейні, і незабаром виявили, що тенденції тварини в людину торжествує над тенденціями людства в категоріях не вірять, що біда спіткала інших взяти на «здобич», обидві позиції і функції у державному секторі або в приватному секторі, або тендери представлені компанії, або послуги, або те, що збирався стати клас людей, ненавидів їх з-за політичних умовах. Це одна з трагедій, що ми живемо в даний час в Бахрейні.
Я пам'ятаю, коли я був молодим, в 1972 році, покійний батько Шейх Абдул Амір аль-Джамрі вивчав теологію в Ен-Наджафі, Ірак, коли він вирішив іракського режиму, то депортувати іракців залежності Іран (іракців використовується для запису в документах, що вони мають залежність Османської імперії, або підпорядкування Іран) до кордону Іракські - іранські, і я пам'ятаю, як холодно і як холодно поліції відкритих дверей і змусити людей вийти у відкрите, і я пам'ятаю, як деякі магазини залишалися відкритими або закритими після арешту та депортації їх власників ... Всі ці можливості були набагато менш важким проявом більш огидне було весело і родзинку в деяких «видобуток», через напад на будинки і передати їх від крадіжки або навіть окупації, і через розграбування магазинів. Я пам'ятаю той час, коли жінка увійшла в наші домівки і хотіли окупації не вийшов, поки після того як ми підтвердили, що араби з Бахрейна і мій батько знаходиться в Ен-Наджафі для вивчення релігії.
Ось деякі болючі спогади дитинства Tlazemna багато, і пережили ... Так що я гірко зараз, коли я бачу, як це відбувається щось подібне в моїй країні, Бахрейну, і я бачу, як люди з їх робочих місць у державному секторі, щоб привести інших на їхнє місце, і я бачу, як поділ співробітників у компаніях приватного сектору, що уряд тримає акції (або більшість акцій) Щоб насолоджуватися ними від того, щоб прийняти псує ... Я бачу, все інше він бачить практиці не можна очікувати, що відбуватиметься в цивілізованому суспільстві.
Це псує прийнято Banoh, безконтрольно релігійної чи гуманітарній, правовій, і вважається невиконання обіцянок повернення розділених віхи, які вказують на ступінь дроблення людську сторону кризи, яку ми. Чи можливо, що насправді дозволяють Bharinna, який перетворює деяких людей у ​​деяких з трофеїв друга? Це вчення священного місяця Рамадан? Хіба наша релігія допустити це? Ви б взяли норми гуманності і цивілізації, такі огидні дії?


Мансур Джамрі

Затоки Daily News - № 3271 - Понеділок, 22 Серпня 2011 м відповідає 22 вересня 1432
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
https://mzmzmz.yoo7.com
 
Масуд Jherme інфікованих B «гепатит», його сім'я заклики до його звільнення
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1
 مواضيع مماثلة
-
» Його дружина прибула раката, почувши звістку про сертифікат
» Massoud Jherme infected B «hepatitis», his family appeals for his release
» मसूद Jherme संक्रमित बी, उनकी रिहाई के लिए अपील परिवार «हेपेटाइटिस»

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
حركة جعفر الخابوري الاسلاميه :: Notebook topics translated into only Njlise-
انتقل الى: